Черкаський союз учасників АТО обурюється на "Укроп", який дає прихисток Бродському й Одаричу

Черкаський союз учасників АТО обурюється на "Укроп", який дає прихисток Бродському й Одаричу Громадське об’єднання «Черкаський союз учасників АТО» обурене тим, що нова політична партія «УКРОП» приймає у свої ряди людей екс-регіонала Михайла Бродського.

«Назва і символ нового патріотичного об’єднання здобутий в боях, і якщо Українське об’єднання патріотів «УКРОП» буде добирати в свої ряди людей за такими критеріями або допускатиме співпрацю з Бродським та Одаричем, то черкаські бійці та патріоти відмовляться носити шеврони «УКРОП» і рекламувати партію. Про це заявив голова громадського об’єднання «Черкаський союз учасників АТО» Олексій Колісник.

«Шеврони «Укроп», які останні місяці домінували в зоні АТО, поступово зникають. Бійці обурені, що черкаський міський голова Сергій Одарич систематично відмовляється допомагати учасникам АТО», - розповідає О. Колісник.

«Ми хотіли попросити Сергія Одарича допомогти із закупкою радіостанцій для військовослужбовців, проте міський голова навіть відмовився нас приймати» - обурюється демобілізований боєць 80 бригади ЗСУ Микола Здир.

Водночас Голова громадської організації «Об’єднання бійців патріотів» Сергій Лугеря розмірковує: «Який із Одарича та Бродського патріоти, їх не було на Майдані, їх не було і в зоні АТО, вони тісно співпрацювали з регіоналами – навіть мали з ними коаліцію, а тепер маскуються під патріотів та лізуть в Українське об’єднання патріотів «УКРОП».

Нагадаємо, нещодавно на з’їзді нової політичної сили «Українське об’єднання патріотів – Укроп» у якості делегатів були помічені особисті охоронці Черкаського міського голови Сергія Одарича, а також депутати черкаської міської ради від Партії Вільних Демократів Руслан Зоря та Володимир Шиятий.
04.08.2015 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter