Черкаський союз учасників АТО проти того, щоб люди Бродського та охоронці Одарича підім`яли під себе "Укроп" у Черкасах

Голова громадської організації «Черкаський союз учасників АТО» Олексій Колісник висловив обурення тим, що люди Одарича і Бродського, зокрема охоронці Одарича та депутат черкаської міської ради від Партії вільних демократів Руслан Зоря, намагаються “підім’яти” Українське патріотичне об’єднання«УКРОП».

«Вже в котрий раз Одарич — Бродський намагається через інші політичні сили прочистити собі місце на посаду міського голови та створити під себе більшість через інші партії. Спочатку він використовував бренд Юлії Тимошенко, щоб пройти в мери та Черкаську міську раду, потім на позачергових виборах в Черкаську міську раду у 2014 році користується брендом Порошенка, тепер намагається “запхнути” своїх людей в “УКРОП”, щоб також протягнути свою “свиту” та охорону у Черкаську міську раду.

Всі ми прекрасно розуміємо, для чого це все робиться: Одарич хоче вчетверте стати бездіяльним мером, зробити під себе “кишенькову” більшість та і надалі продовжувати дерибанити місто”.

На думку представників черкаського союзу учасників АТО, за цими політичними іграми стоїть одіозний Михайло Бродський, який не витримує ніякої критики ні як політик, який працював у команді Януковича, ні як бізнесмен, який розорив головні черкаські підприємства.

В Черкаському союзі учасників АТО також переконані, що громадськість повинна знати, хто криється за такими кадровими рішеннями, і якщо центральне керівництво партії не відреагує, то вони будуть розчаровані у новій патріотичній партії через критерії, за якими до партійних лав добирають людей.
14.07.2015 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter