Сварка в пісочниці закінчилася. Підписи за імпічмент Одаричу зібрано, але передавати їх у міськраду не будуть

Сварка в пісочниці закінчилася. Підписи за імпічмент Одаричу зібрано, але передавати їх у міськраду не будутьЯк повідомив Провінції 1-й секретар обкому Соцпартії Олексій Малиновський, кампанія зі збору підписів за проведення міського референдуму щодо дострокового припинення повноважень мера Черкас Одарича завершена. Зібрано 25 261 підпис (потрібно було 23 103).
Щоправда , подавати підписні листи до міської ради Черкас ініціатори референдуму не будуть, бо вибірковий аналіз виявив значну кількість недоліків.
- З того, що я побачив, 700-800 підписів – фікція, - розповів Малиновський. – Є «мертві душі», є люди, які в графі місце проживання вписують адреси органів місцевого самоврядування. Щоб убезпечитись від звинувачень в фальсифікації, керівники ініціативної групи вирішили не подавати підписні листи у міськраду.
Найбільшу кількість підписів зібрали афганці (13 240) та соціалісти (8 160). Як зазначив О. Малиновський, свій підпис за відставку Одарича поставив колишній 1-й секретар міськкому СПУ Олександр Радуцький, який раніше заявляв, що не підтримує ідею референдуму та докладе всіх зусиль, щоб помирити соціалісті та черкаського мера.
Тим часом представники об`єднаної опозиції Черкас зібрали 61 підпис. За словами О. Малиновського, підписів координатора об`єднаної опозиції Леоніда Даценка та депутата Черкаської міськради Миколи Булатецького в переданих підписних листах немає.
Від Провінції: отже, як ми й передбачали, пошуміли-погомоніли – й домовилися…
29.05.2012 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:44 29.05.2012 JILLY:
За постійними бодунами "об`єднаній опозиції" не було часу збирати підписи - обмивали басейн, який закінчив будувати Микола Булатецький у дворі трьохповерхової хатинки, збудованій при "злочинній владі"..