Майборода привітала ініціативу Радуцкього та Ко зробити бюджет Черкас на 2015 рік бездефіцитним

Як заявляє депутат Черкаської облради Любов Майборода, протягом 4-х років міський бюджет приймався з прихованим дефіцитом по заробітній платі для освітян та медиків на суму 2-х місячного фонду заробітної плати., тотбо закладалось недофінансування в межах 40-45 млн. гривень., що створювало напругу в закладах та призводило до загрози припинення їх функціонування.

16 січня виконавчий комітет Черкаської міської ради під керівництвом першого заступника Т.Хвиля та секретаря міської ради О.Радуцького вперше прийняв бездефіцитний проект міського бюджету, що дає надію на стабільне надання послуг освітніми та медичними закладами.

- Вбачаю в цьому позитив і сподіваюсь на підтримку запропонованого проекту бюджету міським головою та депутатами міськради, - заявляє депутат. - Гратись з недофінансуванням освіти та медицини, як пропонує міський голова, дуже небезпечно. Оскільки на 35-40 млн. буде недофінансована медична галузь та освіта. Практика прийняття дефіцитних бюджетів та надання субвенцій з держбюджету в кінці року порочна і відійшла в минуле.

Л. Майборода оприлюднює своє звернення до мера Черкас з приводу бюджету міста на 2015 рік.

Шановний Сергію Олеговичу! Шановні депутати!


Відповідно до Протоколу селекторної наради Кабінету Міністрів України № 931/-1-5 від 13 січня 2015 року, листа облдержадміністрації та обласної ради від 16 січня 2015; міським та районним радам рекомендовано при затвердженні міськ-районних бюджетів передбачити повну потребу в коштах по оплаті праці працівників бюджетних установ.

16 січня 2015 року виконком Черкаської міської ради передбачив в проекті міського бюджету кошти в сумі 225, 6 млн. гр. по галузі «охорона здоров`я», в тому числі 186,5 млн. медичної субвенції з державного бюджету та 39,1 млн. власних надходжень міста.

Кошторисом не передбачено здійснення доплат за якість роботи, виплати преміальних та матеріальної допомоги працівникам галузі.

Запропонований проект рішення дає можливість задовольнити мінімальну потребу галузі в коштах та забезпечити надання медичних послуг населенню.

Пропоную підтримати запропонований виконавчим комітетом проект рішення по міському бюджету.
20.01.2015 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter