Радуцький оголосив відкриту війну "щупальцям Януковича" в Черкасах - Бродському й Одаричу

Радуцький оголосив відкриту війну "щупальцям Януковича" в Черкасах - Бродському й Одаричу Різкій критиці дії міського голови Черкас Сергія Одарича піддав секретар міськради Олександр Радуцький під час сьогоднішньої прес-конференції в міськраді. Прямо чи опосередковано він пов`язав з діями С. Одарича виникнення заборгованості у КП "Черкасиводоканал" перед ПАТ "Азот" за очистку стічних вод, зволікання з проведенням тендеру на придбання тролейбусів, сумнівному ефекті від отримання кредиту в 60 млн. грн. на капітальний ремонт доріг тощо.

- Під час революції в Києві ми відрубали голову дракона, але його щупальці лишилися в регіонах, - заявив О. Радуцький. - Такими щупальцями в Черкасах є Михайло Бродський та Сергій Одарич.

Секретар міськради звинувавти мера Черкас в несамостійності. О. Радуцький вважає, що мер Черкас повністю залежить від Михайла Бродського.

- Я хочу, щоб ви знали - завжди, коли ви питаєте про щось у Одарича - перед вашими очима має стояти Бродський, - заявив секретар міськради.

Він також висловив упевненість, що незабаром Сергій Одарич піде "на політичну пенсію", де йому, на думку Радуцького, варто було б сісти за написання книжки "Схеми, які я створив у Черкасах".
01.12.2014 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter