"Удар"-"неетичному" Одаричу: "Тушок" у нас немає

Фракція «Удар» у міській раді Черкас обурилася звинуваченнями з боку Одарича. Текст заяви «Удару» з приводу заяви Одарича читайте нижче.

Нас, депутатів Черкаської міської ради від партії «УДАР», обурили слова міського голови Сергія Одарича про нібито «тушок» та зрадників серед наших депутатів.

Хочемо відповідально заявити, що фракція «УДАРу» у міській раді є й надалі буде єдиною у складі дванадцяти депутатів. З фракції ніхто не вийшов і виходити не збирається. Ніяких «тушок» в «УДАРі» немає.

Дійсно, в депутатів «УДАРу» можуть бути різні позиції. Одні – підтримують Сергія Одарича, інші – ні. Але ми поважаємо думки всіх наших депутатів. У цьому й полягає демократичне прийняття рішень.

Також ми вважаємо, що ніхто, навіть міський голова, не має права втручатися у позиції інших фракцій, а тим більше обливати брудом окремих депутатів за їхнє особисте бачення.

«УДАР» вкотре закликає депутатів та міського голову згадати про політичну етику та приступити до конструктивної роботи. Сергію Олеговичу потрібно гарно обдумати, кого він бачить у виконкомі, а депутатському корпусу – чітко визначитися зі своєю позицією. Не можна розділяти місто на два табори. У Черкасах повинна працювати більшість депутатів, адже черкасці вже втомилися від того, що місто ніяк не розпочне нормальну роботу.
07.08.2014 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter