Медичні "генерали" з ПР Брожик, Крот, Губенко і Журба не віддали свої піар-гроші хворим на хронічну ниркову недостатність

Медичні "генерали" з ПР Брожик, Крот, Губенко і Журба не віддали свої піар-гроші хворим на хронічну ниркову недостатність   4 травня відбулася позачергова сесія обласної ради, де, як ми вже повідомляли, було розглянуто внесення змін до обласного бюджету. Одним із важливих питань було виділення 8,3 млн. гр. субвенцій з місцевих бюджетів на лікування хворих з хронічною нирковою недостатністю. Депутат Любов Майборода запропонувала обласній раді підтримати колег з районних рад і також виділити один мільйон гривень з обласного бюджету на лікування за рахунок зменшення видатків на висвітлення депутатської діяльності. Підтримали такі пропозицію 21 депутат, рішення не прийняте.
За дану пропозицію проголосувало 13 депутатів з фракції «Батьківщина», 4 – Комуністична партія, 3 – «Фронт змін». Не підтримали пропозицію фракції Партії Регіонів та Народної партії Литвина. Проти виділення коштів на лікування хворих за гроші, виділені на висвітлення їхньої роботи в ЗМІ, голосували лікарі-регіонали В. Брожик, В. Крот, І.Губенко, С. Журба.
08.05.2012 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:19 08.05.2012 Klavdyj:
Які "генерали", така і медицина. Ці перелякані головні лікарі окрім своєї посади, ні про що не думають. Їм не соромно, що в лікарнях не має білизни, медикаментів, з хворих деруть по-чорному за любу процедуру. Їм так зручно, бо вони живуть в паралельному світі.