Удар: Поки в Черкасах не оберуть новий виконком, люди Януковича продовжують керувати містом

Удар: Поки в Черкасах не оберуть новий виконком, люди Януковича продовжують керувати містом У Черкаському "Ударі" переконані, що відтягування питання про обрання виконавчого комітету і секретаря міськради – це політичні ігри осіб, зацікавлених спровокувати громадськість проти нової міської влади. Про це заявляє голова фракції "Удар Віталія Кличка" у Черкаській міській раді Юрій Гончаров.

– Комусь дуже вигідно, щоб у місті був безлад. Можна довго дискутувати про кількість членів виконкому, Черкаську ТЕЦ, узурпацію влади трьома фракціями, кредит «Водоканалу» тощо, звинувачувати в усіх можливих і неможливих бідах міста. Але факт залишається один: усі ці дії дозволяють старим чиновникам, які служили злочинному режиму Януковича, залишатися на своїх місцях і до того ж, отримувати за це зарплату, – повідомив Юрій Гончаров.

За його словами, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», кількісний і персональний склад виконавчого комітету має право вносити на розгляд сесії лише міський голова. Це право йому надали виборці.

«Удар» закликає всіх депутатів міськради не дестабілізовувати ситуацію в місті у важкий для країни час.
22.07.2014 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter