Уряд повністю скасував виплати й пільги колишнім чиновникам

Уряд повністю скасував виплати й пільги колишнім чиновникам На вчорашньому засіданні Кабміну урядовці вирішили скасувати неймовірну кількість виплат та пільг, які до надаються колишнім чиновникам. Про це інформує ТСН.

Таким чином хочуть зекономити бюджетні кошти. Зокрема, скасували пільги для колишніх високопосадовців, а також їхніх родин, які мають право на безкоштовне медичне та санітарно-курортне лікування, повідомив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак.

"Пільги при оплаті проживання в об'єктах (держдачах) Державного управління справами теж скасовано", – уточнив урядовець. Міністр пояснив, що процес позбавлення пільг чиновників відбувається планомірно, підкреслює прес-служба Кабміну.

Громадяни не утримуватимуть колишніх, нинішніх і майбутніх чиновників у розкоші", – сказав Семерак.

Ще однією постановою уряд позбавив одноразових та систематичних виплат колишніх чиновників за так звану сумлінну працю, безперервний стаж та інше.

"Тобто, фактично ми позбавили цілу армію колишніх бюрократів надбавок, за рахунок яких збільшувалися їхні пенсії. Жодних таких надбавок більше не буде", – запевнив міністр.

Також Кабмін звернувся до президента та Верховної Ради з проханням скасувати пільги всім колишнім керівникам урядів, генералам армії, радникам юстиції та іншим чиновникам, чиє забезпечення регламентовано указами глави держави та постановами парламенту.
10.07.2014 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter