Агент Одарича з "Солідарності" Марина Волошенко визнана депутатом Черкаської міськради

Агент Одарича з "Солідарності" Марина Волошенко визнана депутатом Черкаської міськради Як інформують у міській раді Черкас, Волошенко Марину Олександрівну визнано депутатом Черкаської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі у м. Черкаси від Черкаської міської організації Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Солідарність».

Це засвідчує Постанова Черкаської міської виборчої комісії Черкаської області, яку було прийнято сьогодні, 7 липня, на засіданні Черкаської міської виборчої комісії.

Нагадаємо, що відповідне рішення було прийняте, у зв’язку зі складанням депутатських повноважень депутата Черкаської міської ради Свинарчука Олега Володимировича, обраного на позачергових виборах депутатів Черкаської міської ради 25 травня 2014 року у багатомандатному виборчому окрузі у м. Черкаси від Черкаської міської організації Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Солідарність».

Наступна за черговістю у списку кандидатів у депутати Черкаської міської ради зазначеної партії під № 3 – Волошенко Марина Олександрівна.

Як відомо, Марина Волошенко входить до числа соратників чинного мера обласного центру Одарича.
07.07.2014 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter