Одарич анонсує, що завтра в міській раді Черкас оголосять про створення коаліції

Одарич анонсує, що завтра в міській раді Черкас оголосять про створення коаліції27 червня скликається друга сесія Черкаської міської ради, на якій буде розглянуто організаційні питання. Зокрема, визначення кількості та складу постійних депутатських комісій, їхнього керівництва, призначення заступників міського голови, формування складу міського виконавчого комітету. Як інформують у міській раді Черкас, нині завершуються перемовини із представниками політичних сил, які увійшли до складу Черкаської міської ради.

– Я сподіваюсь, що завтра буде повідомлення про створення коаліції більшості в Черкаській міській раді, визначено учасників цієї коаліції та пріоритетні напрямки роботи. Я думаю, що все буде нормально. Завтра ми представимо узгоджені позиції щодо складу міського виконавчого комітету в частині заступників міського голови, секретаря міської ради, керуючого справами міського виконавчого комітету, – повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич на сьогоднішній прес-конференції для представників ЗМІ.

Сергій Олегович не розкрив секрету, які саме з політичних сил увійдуть до складу коаліції. Водночас, він зауважив, що поки що єдиного спільного бачення щодо включення представників громадськості до складу міського виконавчого комітету між майбутніми коаліціантами не напрацьовано.

– Станом на сьогодні до мене надійшло близько 25 пропозицій від різноманітних громадських організацій, політичних партій. І всі вони пропонують своїх претендентів, які б могли ввійти до складу виконавчого комітету Черкаської міської ради. Але це – суперечлива позиція. По-перше, виконавчий комітет – це не дорадчий орган, а орган влади, який приймає конкретні рішення, що стосуються життєдіяльності міста. І на зустрічі з представниками профспілок, підприємців координаційної ради сил Майдану, яку я мав минулої п’ятниці, я чітко висловив свою позицію, – наголосив Сергій Олегович.
23.06.2014 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter