У Черкаській ОДА уточнюють: півбудинку на Пастерівській, які "загубилися" в списках, таки "знайшлися"

У Черкаській ОДА уточнили інформацію ГО «Опора» щодо того, що на дільниці № 710982, що в ПК «Дружба народів», у списки виборців для голосування за президента України не внесені мешканців будинку за адресою Пастерівська, 11.

В ОДА повідомляють, що мешканці будинку на вулиці Пастерівська, 11, що у місті Черкаси, знайшли себе у списках і змогли проголосувати 25 травня. Це підтвердила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Придніпровського району Ганоль Людмила Василівна, яка виїздила на виборчу дільницю і з головою ОВК №197 перевірила присутність мешканців у списках для видачі бюлетенів.

Близько п’ятисот мешканців будинку на вулиці Пастерівська, 11 ( виборча дільниця №710982 ) забили на сполох, оскільки не могли найти себе у списках для участі у виборах Президента України.

- Відразу після скарг я виїхала на дільницю разом з головою ОВК і у присутності голови ДВК, заступника голови ДВК, спостерігачів та довірених осіб, які знаходились на дільниці, провела звірку списків виборців, - зазначає Людмила Ганоль. - Списки були перевірені. Всі сторінки та нумерація співпадали.
За словами Людмили Василівни, пізніше пропав будинок за цією ж адресою у місцевих списках. Виїхавши знову на дільницю №710982, була проведена перевірка двох списків. Повністю звірена нумерація, кількість сторінок. Будинок по вулиці Пастерівській був присутній в обох списках.

Як пояснили у відділі адміністрування реєстру виборців черкаської ОДА, випадки, коли «губиться» цілий під’їзд, або півбудинку не поодинокі. При чому, коли працівники відділу виїздять на дільниці і починають вирішувати питання все стає на свої місця. У більшості випадків члени ДВК пояснень надати не можуть.
25.05.2014 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter