Турчинов: Керівництво Росії робить усе, щоб зірвати вибори на Сході України

Турчинов: Керівництво Росії робить усе, щоб зірвати вибори на Сході УкраїниВ.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов наголошує, що вибори відбуваються по всій країні, спостерігається висока явка громадян.

Про це він заявив у неділю на брифінгу на виборчій дільниці, де голосував на виборах Президента України.

«Черги стоять на виборчих дільницях і у Києві, і по всій Україні», - констатував він, наголосивши, що після всенародного обрання нового Глави держави «ми матимемо завершену архітектуру влади в Україні, усі владні інститути будуть побудовані, і це принципово важливо, аби ми разом могли впевнено йти до європейського мирного майбутнього».

О.Турчинов повідомив, що в Донецькій області сьогодні вже працюють сім окружних комісій, і ведеться робота, аби відкрилася восьма. У Луганській області, за словами керівника Парламенту, працюють лише дві окружні комісії. «Безумовно, вибори в цих регіонах відбуваються у дуже складній обстановці», - сказав він.
«Керівництво Російської Федерації робить усе, аби зірвати вибори в Україні, зокрема, у східних її областях. Але вже працюють тисячі виборчих дільниць, незважаючи на погрози», - зазначив О.Турчинов.
25.05.2014 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter