Пентагон: У Росії залишається достатньо військ на кордоні з Україною, щоб здійснити вторгнення

Пентагон вважає, що угрупування російських військ на кордоні з Україною, незважаючи на деяке відведення частин, спроможне виконати наступальну операцію у разі такого рішення Кремля.

Про це заявив офіційний представник Пентагону полковник Стів Уоррен, повідомляє "Укрінформ" із посиланням на "Reuters".

Він підтвердив деяке відведення російських військ від кордону з Україною.

"Ще не можна точно сказати, що все це означає. І росіяни все ще зберігають сили там уздовж кордону (з Україною), які, чесно кажучи, здатні навіть на наступальну військову операцію у разі, якщо вони зважаться на це", - сказав представник Пентагону.

За словами Уоррена, відвели лише невелику кількість російських підрозділів і частин, проте Росія тримає біля кордону з Україною десятки тисяч своїх військових, як і раніше.

"Ця бойова сила дестабілізує ситуацію, справляє загрозливе враження і сприяє продовженню кризи в Україні", - заявив представник Пентагону.

Як відомо, напередодні в НАТО констатували незначну активність російських військ поблизу українського кордону, що може свідчити про підготовку до відведення.

Генсек Альянсу Андерс Фог Расмуссен висловив надію на "справжнє повне виведення військ". Водночас Расмуссен зазначив, що переважна частина розміщених раніше російських військ поблизу українського кордону залишається на місці і продовжує навчання.

Українська правда
23.05.2014 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter