У Черкасах створюють нову партію. Назву та засновників поки що не називають

У Черкасах створюють нову партію. Назву та засновників поки що не називають  Як стало відомо Провінції, в Черкасах відбулося засідання ініціативної групи щодо створення нової політичної партії.

На засіданні відзначалося, що за даними соціологічних опитувань українці чекають нові політичні команди, які можуть навести лад в державі, забезпечити спокій та права громадян, а не лише проголошувати декларативні гасла в переддень виборів та спекулювати настроями в суспільстві заради власних інтересів.

Учасники обговорили завдання майбутньої партії. Серед них – збереження ціліснісності території України, боротьба за розширення прав місцевого самоврядування, реформування економіки на нових засадах, перехід від соціальної політики підтримки до соціальної політики розвитку, формування нової моделі гуманітарного розвитку.

Щодо питання про вектор зовнішньополітичної діяльності, учасники запропонували максимально використати потенціал Угоди про Асоціацією з ЄС та налагодити співпрацю з Росією на основі рівноправності та взаємовигідного партнерства, при цьому зберігаючи нейтральний та позаблоковий статус України, як це передбачено законодавством.

Учасники засідання висловились за обов’язкове представлення молоді і жінок у керівництві партії, також залучення до роботи людей, які мають досвід роботи в державних структурах, бізнесі, економіці, знання та досвід яких залишились незатребуваними новою владою.

Особлива дискусія стосувалася системи проведення «праймеріз» – відкритого попереднього голосування за кандидатів до виборних органів усіх рівнів серед членів та прихильників партії, що дасть можливість обирати найдостойніших та найсильніших кандидатів від партії.

Ініціативна група підтримала також запровадження та функціонування єдиної інформаційної системи: сучасні технології дозволятимуть он-лайн обмінюватися інформацією, відслідковувати проблеми та оперативно допомагати людям їх вирішувати.

Учасники внесли пропозицію щодо визначення в програмі партії основних завдань в аграрній сфері.

На думку учасників зібрання, побудувати партійну роботу необхідно таким чином, щоб дійти до кожного громадянина, вивчити його думки і, враховуючи їх, приймати відповідні рішення.

Схвально була прийнята пропозиція й щодо зменшення «паперової творчості» в партійній роботі та, відповідно, збільшення живої роботи з громадянами. Саме цей показник має бути основним в оцінці діяльності парторганізаторів різного рівня.

Учасники зібрання висловилися за те, щоб залучати до роботи як позапартійних активістів, так і колишніх членів інших політичних команд. Є лише кілька обмежень – це не можуть бути корупціонери, судимі та радикали.
23.05.2014 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter