Черкаський лже-Матюша штампує чорнушні листівки та звернення проти Бондаренка, Жуковської та інших

За інформацією ГО «Опора», по Черкасам поширюють бюлетень Партії пенсіонерів України, яка балотується до міської ради, та звернення до громадян від імені кандидата у мери Володимира Матюші (Партія пенсіонерів України).
Черкаський лже-Матюша штампує чорнушні листівки та звернення проти Бондаренка, Жуковської та інших

У зверненні міститься заклик вимагати встановлення фільтрів на трубах «Азоту», щоб «не пахло аміаком, щоб зник «ацетон» у дітей». Тут також зазначено, що рідне місто почесного президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської не Черкаси, а Козятин, і «чиїм «Рідним містом» вона переймається?». Зазначимо, що Валентина Жуковська активно займається агітацією партії «Рідне місто», яке також бере участь у місцевих виборчих перегонах.
Черкаський лже-Матюша штампує чорнушні листівки та звернення проти Бондаренка, Жуковської та інших

Бюлетень «Партії пенсіонерів України» від 13 травня має назву «13 соратників Олійника рвуться до влади в Черкасах». Аркуш формату А3 містить коротку довідку про самого Володимира Олійника, нині депутата Верховної Ради від Партії регіонів, а на звороті – такі ж довідки про його 13-х «соратників», які зараз балотуються в міську раду по спискам партій та багатомандатних округах від різних політичних сил. Серед них – «ВО «Батьківщина», Партія регіонів, Українська спілка ветеранів Афганістану. Усі матеріали направлені на агітацію проти депутатів у міську раду від зазначених вище суб’єктів і двох кандидатів у мери Анатолія Бондаренка (ВО «Батьківщина») і Олександра Рибченка (Партія ветеранів Афганістану).

Замовником та відповідальною особою двох друкованих матеріалів зазначена О. Семеніна.

«Опора» звернулася до Володимира Матюші з запитанням про ці друковані матеріали. Кандидат на посаду міського голови відповів, що не причетний до розповсюдженого звернення, а «Партія пенсіонерів України» не випускає ніяких «Бюлетенів». Єдиним виданням партії є «Тарасові джерела» і агітації проти інших кандидатів він не .
19.05.2014 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter