Яндекс: Черкащани найбільше цікавляться Тимошенко, Ляшко і Порошенко

Яндекс: Черкащани найбільше цікавляться Тимошенко, Ляшко і Порошенко  Цієї весни українці задали Яндексу майже мільйон запитів про вибори. Із них понад 17 тисяч ― із Черкас та області. Найбільше запитів надійшло протягом останнього з досліджених тижнів травня — тоді черкащани спитали про вибори майже 3 тисячі разів.

Мешканці Черкащини, як і решта українців, цікавилися актуальним списком і рейтингами кандидатів у Президенти, шукали сайт ЦВК, хотіли прочитати текст Закону “Про вибори Президента України”.

Якщо говорити про кандидатів на пост президента, то за березень і квітень від користувачів Яндекса з Черкащини надійшло близько 27 тисяч запитів із конкретними прізвищами претендентів. Черкащанам була цікава будь-яка інформація про кандидатів, але насамперед вони хотіли ознайомитися з їхніми біографіями і передвиборчими програмами, знайти фотографії та відеозаписи виступів, а також акаунти у соцмережах.

Частина запитів стосувалася різноманітних скандалів та особистого життя претендентів на президентське крісло ― користувачі шукали відомості про національність, родичів, бізнес і власність кандидатів: [розмова тимошенко з шуфричем], [уся нерухомість порошенко], [сім'я олега ляшка].

У Черкасах та області найбільшу кількість запитів користувачі задали про Юлію Тимошенко. На другому місці Олег Ляшко, а за ним ідуть Петро Порошенко та Дмитро Ярош. Про інших кандидатів мешканці Черкащини запитували у кілька разів рідше.

Топ-5 кандидатів, про яких черкащани запитували найчастіше:

1. Юлія Тимошенко ― 5 тис. запитів
2. Олег Ляшко ― 5 тис.
3. Петро Порошенко ― 4 тис.
4. Дмитро Ярош ― 4 тис.
5. Олег Тягнибок ― 1 тис.
За даними пошуку Яндекса, березень-квітень 2014

Для порівняння, “черкаський” топ-5 за кількістю запитів трохи відрізняється від такого ж списку по всій Україні. Так, у загальному пошуковому рейтингу Дмитро Ярош посів друге місце, обігнавши Олега Ляшка і Петра Порошенка.

Варто зазначити, що велика кількість пошукових запитів про кандидата свідчить лише про інтерес користувачів до цієї людини і не обов'язково означає, що цей претендент має більше шансів перемогти у виборах.
19.05.2014 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter