На центральному стадіоні Черкас розмістили "лівий" агітбанер ПППУ

Як інформує ГО «Опора», в Черкасах на паркані навколо КП «Центральний стадіон» Черкаської міської ради» розміщений агітаційний банер «Партії промисловців і підприємців України». У ньому подані портрети та місце роботи вісьмох кандидатів в депутати до міської ради та заклик голосувати за партію, яка йде під номером 3 у виборчому бюлетені.
На центральному стадіоні Черкас розмістили "лівий" агітбанер ПППУ

Паркан, на якому розташована зазначена агітація, не входить до списку місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації у місті Черкаси, затвердженого рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради від 26 березня 2014 року.

Відповідно до статті 49, пункту 10 Закону "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів": «Плакати, стенди, листівки та інші друковані агітаційні матеріали (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) розміщуються лише у місцях, визначених і обладнаних місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування. Відповідні місця мають бути визначені та обладнані не пізніш як за 45 днів до дня виборів».

Окрім того, банер не містить жодних вихідних даних, що суперечить статті 49, пункту 8 цього ж Закону: «Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється».
19.05.2014 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter