Київський апеляційний адміністративний суд повторно зобов`язав черкаську ТВК провести пережеребкування

Київський апеляційний адміністративний суд повторно зобов`язав черкаську ТВК провести пережеребкування Як повідомляють у ГО «Опора», після рішення Черкаського окружного адміністративного суду про необхідність повторно провести процедуру пережеребкування члени черкаського ТВК подали апеляцію, аргументуючи це неможливістю законного виконання рішення суду. У свою чергу, 12 травня Київський апеляційний адміністративний суд вирішив залишити рішення суду попередньої інстанції в силі, тому тепер ТВК повинна провести повторне визначення номерів партій у списку виборчого бюлетеня на виборах до Черкаської міської ради.

Нагадаємо, що партія ВО «Солідарність» подала позов до суду щодо порушення процедури жеребкуванням. Проте варто зазначити, що, відповідно до жеребкування, Солідарність опинилася у бюлетені поряд із схожою за назвою партією «Громадянська солідарність».

Черкаський окружний адміністративний суд постановив: «Зобов’язати Черкаську міську виборчу комісію Черкаської області провести другий етап жеребкування щодо визначення номерів місцевих організацій партій, за якими їх назви розміщуються у виборчому бюлетені, спочатку в строки, визначені ч. 3 ст. 66 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим. Місцевий рад та сільських, селищних, міських голів».
13.05.2014 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter