Черкаська обласна організація ВО "Солідарність" говорить про порушення під час жеребкування

Черкаська обласна організація ВО "Солідарність" говорить про порушення під час жеребкування Як повідомляє прес-служба Черкаської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Солідарність», під час жеребкування щодо визначення номерів політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені для голосування за депутатів Черкаської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі виборча комісія допустила значні порушення чинного законодавства.

– Зокрема, під час проведення другого етапу жеребкування було пропущено № 10 в списку місцевих організацій партій, після чого голова Черкаської МВК одноосібно прийняла рішення про пережеребкування, починаючи з номера 1. Разом із тим законом не передбачено проведення повторного пережеребкування у разі допущення помилки, – пояснює юрист Максим Полішкевич. – Крім того, кожного разу після вибору представником партії жеребка член ТВК повинен був перемішати жеребки, але цього проведено не було.

Черкаська обласна організація ВО «Солідарність» має у своєму розпорядженні відеозапис, який підтверджує допущення членами міської виборчої комісії порушень і подає адміністративний позов до суду, аби домогтися проведення другого етапу жеребкування щодо визначення номерів місцевих організацій партій, за якими їх назви розміщуються у виборчому бюлетені, починаючи з № 10 (Партія регіонів), виключивши з жеребкування раніше витягнуті жеребки.

– Ми вбачаємо у діях представників міської виборчої комісії нечесну та непрозору систему визначення почерговості партій у виборчому бюлетені, а тому й звертаємося до суду, щоб домогтися такої роботи виборчих комісій, яка відповідає чинному законодавству, – зазначає голова Черкаської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Солідарність» Олег Свинарчук.

Фото Опора
08.05.2014 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter