Українців закликають піднімати прапори по всій території держави

Українців закликають піднімати прапори по всій території держави Асоціація міст України закликає піднімати державні прапори по всій території держави.

Саме з такою ініціативою виступив виконавчий директор Асоціації Мирослав Пітцик в листі до Віце – прем’єр- міністра України, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України Володимира Гройсмана.

- У цей складний для України час, коли їй загрожує зовнішня агресія, відбуваються спроби посягань на її цілісність, нав’язуються ідеї федералізації і розколу, необхідно попри все зберегти єдність і відданість національним ідеям, підтримати жителів різних регіонів у їх прагненні до стабілізації ситуації і збереження громадянського миру в суспільстві, - йдеться в листі.

- Сьогодні особливого значення набуває національна символіка як символ громадянського самоусвідомлення українців і незалежності та державного суверенітету України, - підкреслює пан Мирослав.

Зокрема, на думку керівництва Асоціації міст України, розміщення Державного Прапору України на будівлях підприємств усіх форм власності по всій території країни сприятиме підвищенню національної свідомості і патріотичних настроїв громадян, їх віри у неподільність нашої держави.
07.05.2014 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter