Ткаченко: Проведення місцевих виборів в Черкасах та Корсуні під загрозою

Ткаченко: Проведення місцевих виборів в Черкасах та Корсуні під загрозою Недостатня кількість членів дільничних виборчих комісій та відсутність фінансування територіальної виборчої комісії у Черкасах і Корсунь-Шевченківському – такими, на думку голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, є основні проблеми, які можуть негативно вплинути на виборчий процес в області. Про це інформують у Черкаській ОДА.

Серед проблем – відсутність фінансування запланованих на травень місцевих виборів у Черкасах та Корсунь-Шевченківському. За його словами, через не ухвалене міською радою рішення наразі неможливо відкрити казначейський рахунок і спрямувати кошти для забезпечення роботи виборчої комісії.

– Проблема полягає, перш за все, у відповідальності бюджетної комісії міських рад і, безпосередньо, депутатів. Якщо завтра не відбудуться сесії, а депутати не проголосують за те, щоб профінансувати вибори, то я звернуся з відповідною заявою до прокурора області, – зазначив Юрій Олегович. – Відповідно до чинного законодавства, повноваження депутатів тотожні повноваженням посадової особи, тож відсутність депутатів на сесії можна вважати злочином.

Юрій Ткаченко звернув увагу й на безвідповідальність окремих членів виборчих комісій. Зокрема, голова окружної виборчої комісії №202 (із центром у місті Тальне) взагалі не з’являється на робоче місце й не організовує роботу.
05.05.2014 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter