Опора зафіксувала політичний фальстарт від пташеняти з гнізда Жуковської - Ігоря Кривошеєва

Як інформує ГО «Опора», у виборчому окрузі № 23 (м. Черкаси) в поштові скриньки почали вкидати інформаційні листівки від потенційного кандидата в депутати міськради Ігоря Кривошеєва. На листівках вказана його автобіографія та передвиборча програма. В Опорі нагадують, що реєстрація кандидатів в депутати розпочинається з 26 квітня, а агітацію можна проводити лише з наступного дня після реєстрації.
Опора зафіксувала політичний фальстарт від пташеняти з гнізда Жуковської - Ігоря Кривошеєва

На листівці розміщено логотип Громадської організації «Громадська Рада Черкас», голова спілки якої є почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська (наближена особа до олігарха Дмитра Фірташа та ймовірний кандидат на посаду мера). До листівки також додана «Анкета з визначення основних проблем району», де виборець має відповісти на такі запитання: «Які основні, на вашу думку, проблему міста?», «Які основні проблеми мають бути вирішені у місті найближчого року».

Відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», статті 47, пункту 2: «…кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови».

Окрім цього, інформація на листівках про установу, що здійснила її друк, тираж, осіб відповідальних за випуск – відсутня.
22.04.2014 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter