36 наймитів Бродського йдуть на вибори до Черкаської міськради

Збори міської організації Партії вільних демократів висунули Сергія Одарича кандидатом у міські голови Черкас і затвердили список кандидатів у депутати міськради. Про це інформує прес-служба партії вільних демократів.
36 наймитів Бродського йдуть на вибори до Черкаської міськради

21 квітня відбулися Збори Партії вільних демократів, під час яких кандидатом на посаду міського голови Черкас одноголосно висунуто Сергія Одарича. Також затверджено виборчий список з 36 кандидатів у депутати Черкаської міської ради. Серед кандидатів: нинішні депутати від «Вільних демократів», члени команди Одарича, з якими він працював, коли був міським головою, адвокати, підприємці, спортсмени.

Сергій Одарич відзначив, що першочерговим завданням команди після перемоги на виборах має стати повернення Черкасам репутації найкращого в Україні міста для інвестицій. У ПВД вважають, що таку репутацію Черкаси мали в часи, коли місто очолював Сергій Одарич
На зборах був затверджений проект Угоди про політичну співпрацю і створення демократичної більшості в Черкаській міськраді.

За словами Сергія Одарича, нещодавно була продемонстроване політичне об’єднання заради України: Віталій Кличко, лідер партії «Удар», поступився президентськими амбіціями на користь Петра Порошенка.
Ми маємо в Україні унікальну ситуацію, коли у цей складний час два рейтингові політики об’єдналися заради майбутнього держави. Поступаються своїми амбіціями заради розвитку і процвітання України. На рівні Черкас ми пропонуємо «Удару» Кличка і «Солідарності» Порошенко об’єднатися довкола розбудови міста, підписавши угоду про співпрацю, - зазначив Сергій Одарич

В Угоді про співпрацю передбачені кроки і напрямки, за якими має рухатися депутатська більшість у Черкаській міській раді. Серед цих напрямків – створення виставкових центрів, затвердження Стратегічного плану розвитку міста, відновлення роботи річкового порту та аеропорту, будівництво муніципального житла, будівництво власних очисних споруд та інше.

- Я радий за нашу команду, яка витримала тиск правоохоронних органів, численні перевірки, допити, обшуки. Команда не розбіглася, а навпаки витримала усі випробування. Наприклад, депутати від Партії регіонів у міській раді одразу саморозпустилися, як тільки з Черкащини виїхав губернатор Тулуб, депутати фракції «Фронту змін» у повному складі перейшли до лав Партії регіонів. У «Батьківщині» третина депутатів взагалі не увійшли до фракції свої партії. Сьогодні ми сформували команду, яка змінить Черкаси, - зазначив Сергій Одарич.

Список кандидатів у депутати до Черкаської міської ради від Партії вільних демократів

1. Сергій Одарич
2. Микола Кудрявцев
3. Олег Ліходькін
4. Ольга Швець
5. Василь Маринкевич
6. Наталія Даньковська
7. Роман Макуха
8. Микола Панченко
9. Максим Панасенко
10. Василь Патрус
11. Юлія Поліщук
12. Сергій Кузляєв
13. Олександр Згіблов
14. Микола Бондаренко
15. Руслан Зоря
16. Світлана Ільченко
17. Світлана Бондар
18. Валентина Зеленко
19. Олексій Гужва
20. Ірина Лапська
21. Олександр Нагорний
22. Ірина Тітовська
23. Катерина Коваленко
24. Володимир Гриценко
25. Василь Соломаха
26. Олег Роскопін
27. Віктор Чубенко
28. Максим Кириченко
29. Сергій Гуртовий
30. Андрій Ільєв
31. Юрій Кубрицький
32. Оксана Мелікова
33. Олена Стрижак
34. Тетяна Чорнобиль
35. Ірина Левченко
36. Ірина Коваль
22.04.2014 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter