Опора впіймала в Черкасах ще одного пасхального політичного підлабузника

Спостерігачами Опори перед Великодніми святами було зафіксовано роздачу пасок від потенційного кандидата в міськраду Станіслава Лукирича.
Зокрема, агітатори ходили по одному з районів міста та роздавали перехожим пакети з привітальними листівками та пасхами. Коли спостерігач запитав про те, хто такий Станіслав Лукирич, агітатор відповів, що у листівці є вся необхідна інформація, хоча на ній було лише привітання зі святами. Додаткової інформації про Станіслава Лукирича знайти не вдалося.
Опора впіймала в Черкасах ще одного пасхального політичного підлабузника

Нагадаємо, що це не перший подібний випадок. Так, опорівцями було зафіксовано роздачу інформаційних матеріалів та пасок від потенційного кандидата на посаду міського голови та голови Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка. Також на своїй сторінці у мережі Facebook Георгій Галустян (був представником кандидата в президенти Олега Ляшка (Радикальна Партія Олега Ляшка), проте перейшов у штаб «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», написав відповідний пост: «Сьогодні роздавали пасхи жителям нашого славного міста Черкаси. Незважаючи навіть на ті складні часи, які ми з Вами переживаємо, напередодні Святійшого Свята, хочу побажати Всім, Добра, Любові і Віри в яскраве майбутне нашої України…».

В Опорі нагадують, що відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», статті 47, пункту 2: «…кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови».
22.04.2014 08:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:35 22.04.2014 Svtlana:
Не кладіть в одну корзину Лукирича і Бондаренка. Бондаренко стояв на Майдані, а Лукирич організовував тітушок.
10:19 22.04.2014 LItvin:
Це була не передвиборна агітація!!! Добрі наміри - привітати черкащан із Великим святом!!!