Томенко вважає, що екс-мер Черкас Олійник повинен здати мандат з моральних міркувань

Томенко вважає, що екс-мер Черкас Олійник повинен здати мандат з моральних міркувань Нардеп Микола Томенко вважає, що автори так званих «диктаторських» законів не мають права працювати у Верховній Раді.

Про це народний депутат Микола Томенко заявив сьогодні під час брифінгу у ВР. Він вважає правильним рішення депутатів, які «переконали» сьогодні Володимира Олійника залишити сесійну залу.

«Справа в тому, що, фактично, сценарій переходу Євромайдану з мирної протестної акції на силове протистояння та загибель людей був значною мірою спровокований так званими «диктаторськими» законопроектами, авторами яких є Володимир Олійник, Вадим Колесніченко, а до їх ухвалення у неконституційний спосіб причетний Ігор Калєтнік», – зауважив політик.

Тому всі три депутати, на думку Миколи Томенка, не чекаючи рішень правоохоронних органів чи Верховної Ради, мусили би скласти депутатські мандати виключно з моральних міркувань, відповідальності перед суспільством за свої дії.

М. Томенко нагадав, що, як відомо, в силу певних обставин В. Колесніченко вже склав свої депутатські повноваження, і Верховна Рада за це проголосувала. Натомість політика дивує, що днями у парламенті з’явились Ігор Калєтнік та Володимир Олійник.

«Я не розумію подвійних стандартів у цьому питанні. Складається враження, що хтось з депутатів домовився з правоохоронними органами, а хтось ще домовляється», – зауважив народний депутат.

Від Провінції: "скорей Дунай остановИтся, и небо упадет на землю, чем сдаст Вован мандат"...
18.04.2014 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:34 22.04.2014 LItvin:
Підтримуємо думку нашого земляка Миколи Томенка.Автору таких диктаторських законопронектів не місце у ВР!!!