10-ть з 19-ти керівників Департаментів Черкаської ОДА подали у відставку

10-ть з 19-ти керівників Департаментів Черкаської ОДА подали у відставку На 17 квітня в Черкаській ОДА вже 10 керівників структурних підрозділів написали заяви на звільнення. Як повідомляє прес-служба цієї установи, у обласній державній адміністрації 19 структурних підрозділів.

Заступник керівника апарату Черкаської ОДА Юрій Сушко визнає, що вимога звільнення керівників департаментів та управлінь – політичне рішення та вимога часу.

«Коли збирався Майдан – ніхто не радився з юристами щодо того правильно це чи ні. Люди просто вийшли і все. Так і це рішення є політичним та, на нашу думку, відповідає вимогам часу. Питати щось у юристів під час революції – безглуздо. Щодо людей, які звільнилися, то частина з них поставилися до цієї вимоги з розумінням, а дехто ще чогось очікує», – говорить Юрій Дмитрович.

Щодо можливих кандидатур на вакантні посади, Юрій Сушко зазначає, що вже є подання бажаних кандидатур, проте, усі вони повинні будуть пройти «люстрацію» Народними радами.

Нагадаємо, нині у складі Народної ради 46 осіб, які представлені президією з 8 осіб (представників ВО «Свобода», БЮТу, Удару та громадськості).
18.04.2014 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter