Геращенко розповіла, як кволий черкаський "Ударчик" поступово "лягатиме" під Порошенка

Партія «Удар» ухвалила рішення про підтримку на президентських виборах Петра Порошенка та буде активно залучена до цих виборів. Про це сьогодні на прес-конференції у Черкасах повідомила народний депутат України, куратор Черкащини від «Удару» Ірина Геращенко.

– Ще з 2012 року Віталій Кличко говорив про те, що на посаду має балотуватись людина, яка має найбільший рейтинг. Якщо сьогодні в суспільстві є запит на президента, який об’єднуватиме в собі дипломатичні якості, матиме досвід людини, яка працює в реальному секторі економіки, вміє створювати робочі місця, то таку людину потрібно підтримувати, що і зробила наша команда, – зазначила Ірина Володимирівна, додавши, що її призначено керівником київського президентського штабу Петра Порошенка.

Нардеп повідомила, що «Удар» братиме активну участь у виборах до Черкаської міської ради, склавши окремий список, який зараз формується.

– Ми хочемо мати потужну фракцію у міськраді, яка захищатиме інтереси черкащан, щоб у 2015 році посилити свої позиції. Також у міську раду окремим списком ітиме партія Петра Порошенка «Солідарність». Наша ціль – сформувати разом з ними більшість у міській раді. Такий формат співпраці буде вигідним для черкащан, – переконана Ірина Геращенко.

Що стосується виборів міського голови Черкас, то «Удар» не висуватиме свого кандидата та апелюватиме до проведення чистої кампанії без залучення брудних технологій.
14.04.2014 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter