У неділю Тимошенко терміново виїхала з Черкас на засідання РНБО. А хто Тимошенко для РНБО?

У неділю Тимошенко терміново виїхала з Черкас на засідання РНБО. А хто Тимошенко для РНБО?Як інформують у черкаській «Батьківщині», вчора,13 квітня, кілька тисяч черкащан зібралися на Театральній площі Черкас, щоб зустрітися з лідером «Батьківщини», кандидатом у президенти України Юлією Тимошенко.

Тимошенко перебувала з візитом у Холодному Яру, у с. Червона Слобода та мала виступити перед кількатисячним мітингом у Черкасах.

Однак під час запису в ефірі Черкаської обласної державної телерадіокомпанії Тимошенко отримала термінове повідомлення про екстрене засідання Ради національної безпеки України у зв’язку з військовою загрозою.

В цей же час, о 19.15 оголошено повторну антитерористичну операцію із застосуванням Збройних Сил України.

На сцену Театральної площі вийшла голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко та повідомила про вітання від Юлії Володимирівни і вибачення перед черкащанами.

- Шановні черкащани, дорогі земляки, спасибі вам за цю повну площу, спасибі вам за те, що ви стоїте плече біля плеча. Я знаю, що зараз буде велике розчарування. Юлія Володимирівна була сьогодні на Черкащині, була у Холодному Яру, вона сьогодні виступила перед нашими земляками у Червоній Слободі і буквально зараз була на прямому ефірі. Але її негайно викликали у Київ на засідання РНБО. Дуже термінове, екстрене засідання, — запевнила голова облради.

Від Провінції: склад РНБО України сформований згідно гідно з Указом Президента України від 28 лютого 2014 року №173/2014 "Про склад Ради національної безпеки і оборони України" (зі змінами та доповненнями згідно Указу Президента України від 19 березня 2014 № 315/2014). Юлії Тимошенко немає в складі РНБО (пересвідчитись тут). Чому громадянка України Тимошенко бере участь у засіданні структури, до якої не входить?
14.04.2014 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:13 15.04.2014 vladimirpogasy:
Вона вважае що проблеми країни важливіза власний піар , і я поважаю її за це .
12:38 14.04.2014 LItvin:
Вона виконувала першочергове завдання країни. Згідні на зустріч в майбутньому.
11:57 14.04.2014 Gena:
Ситуація котра склалась у нашій країні повинна бути стабілізована. Ю.Тимошенко має цілу низку програм, котрі спрямовані на покращення ситуації і вихід із кризи...
11:22 14.04.2014 LItvin:
Я також підтримую Юлю , адже із зараз доступних нам кандидатів вона є одним із Лідерів , думаю з неї вийшов бы не поганий президент!
11:15 14.04.2014 Svtlana:
Тисячі людей, що зібралися, це - свідчення неабиякої підтримки Юлії Володимирівни. Чи пам"ятаєте ви, щоб ще когось із політиків чекала така маса народу? І те, що Ю.Тимошенко поїхала на засідання РНБО, тільки підтверджує її необхідність бути на перших ролях і на передових позиціях.
10:57 14.04.2014 Larisa:
Юлія Володимирівна - це політик з ВЕЛИКОЇ літери. Вона ніколи не боялася зустрічатися з народом, і якщо зустіч з Черкащанами скасовано, то це означає лише те, що її присутність необхідна в Києві.