Сезон політичного троллінгу відкрито! Кандидат у мери Колесник у передвиборчій програмі висміює кандидата Одарича

Сезон політичного троллінгу відкрито! Кандидат у мери Колесник у передвиборчій програмі висміює кандидата Одарича Екс-менеджер ОДТРК «Рось» Денис Колесник повідомив на «Фейсбук» про своє бажання взяти участь у виборах міського голови Черкас. Це вже не паерша спроба Колесника балотуватися в мери. Під час минулих місцевих виборів восени 2010 року Денис Колесник зосередився на критиці Сергія Одарича. У цьому ж форматі, схоже, діятиме Колесник і на цих виборах.

Ось, мої друзі, вирішив в черговий раз спробувати щастя позмагатись за булаву Черкаського мера! Враховуючі, що за фахом я маркетолог, а за суттю ледар, вирішив не вигадувати велосипеда, а подивитися на передвиборчі програми останніх переможців мерських виборів за 2006 та 2010 роки. Уявіть собі мій подив, коли я дізнався, що переможець 2006 року побудував свою передвиборчу програму на суцільній брехні, а у переможця 2010 взагалі передвиборчої програми не існувало!!! Хто можливо підзабув – переможцем на посаду Черкаського міського голови, і в шостому, і в десятому році, був не хто інший, як Великій Комбінатор (ну можливо тільки після Остапа Бендера) – Сергій Олегович ОДАРИЧ! Тому я зрозумів, якщо в нас, Черкащан, за останню зиму, нічого в свідомості не змінилося, моя програма цілком не гірша за Одаричевську, формату «2006». А другий раз можна взагалі без програми, Одарич же в 2010 особливо не морочився, випустив звіт з «веселими малюнками» і знову пройшов!

Так що не судіть мене строго, якщо комусь моя передвиборча програма здасться занадто фантастичною, а просто достаньте з шухляди передвиборчу програму С.О.Одарича «Місто успіху» 2006 року випуску, і на Ваш подив, там буде багато спільного… :)))

Передвиборча програма
кандидата на посаду Черкаського міського голови
на місцевих виборах 25 травня 2014 р.
Колесника Дениса Вікторовича


Для швидкого та комфортного транспортного сполучення пропоную між Києвом та Черкасами, замість автобану «Дніпропетровськ-Київ», провести пряму гілку метро. Станцію метро у Черкасах треба побудувати за Драматичним театром, тим паче, виритий котлован там вже є!

Підприємства міста обіцяю відродити. Навіть ті які ніколи не працювали – будуть працювати! Заробітна платня буде складати не менш ніж 1000 євро на місяць. Опудала директорів, які платять своїм робітникам з/п у конвертах, ми будемо спалювати. Для цього облаштуємо спеціальний майданчик в одному із парків нашого міста. Спалювання буде публічне, але вхід на нього платний. На зароблені кошти будемо погашати багатомільйонну заборгованість робітникам тролейбусного парку, яка постійно зростала при Одариче.

Враховуючі, що за попередні роки нікого з іноземних інвесторів залучено до Черкас не було, а «Табачка» навіть пішла, пропоную замість, все одно, непрацюючого Черкаського аеропорту, побудувати перший у світі Міжгалактичний Черкаський Космопорт. Завдяки цьому ми зможемо залучити до Черкас інопланетних інвесторів, які прилетять з далекого космосу, та побудують все те що наобіцяв нам за останні вісім років Сергій Олегович Одарич.

Згідно дослідження енергетично-економічної групи вчених з Нової Зеландії, які провели нам спеціальне, дуже дороге але безкоштовне соціологічно-терапевтичне дослідження, ми зможемо встановити в кожне помешкання нашого міста енергозбережливі кондиціонери. Для цього ми залучімо кошти МВФ та наших інопланетних друзів. До речі такі кондиціонери успішно наладив випуск науково-дослідницький центр по виробництву матраців у місті Черкаси.

В парку Ювілейний, облаштуємо постійно діючу виставку – експозицію макетів невиконаних обіцянок Одарича. З обов’язковим дотриманням масштабу треба поставити макет Черкаського аеропорту, макет автобану «Дніпропетровськ – Черкаси – Київ», макет нового житлового масиву на місті військового полігону, макети безкоштовного соціального житла для Черкащан, та багато, багато інших нереалізованих проектів Одарича. Хай люди дивляться та радіють цій неймовірній красі в мініатюрі!

Заради наповнення міської скарбниці раз і назавжди продати усі основні стратегічні комунальні підприємства міста Черкаси. Треба розпочати з Черкаситеплокомуненерго, а закінчити Черкаським водоканалом. Навіщо вони нам. Хай капіталісти заробляють на нас гроші та розкрадають активи цих підприємств. Головне, щоб там були мої друзі та родичі.

Також вважаю, що в Черкасах замало фонтанів. Гроші, що ми отримаємо з продажу стратегічно важливих комунальних підприємств, треба пустити на розвиток фонтанної інфраструктури нашого міста. Для цього можна навіть утворити комунальне підприємство «Дирекція фонтанів». Встановлювати фонтани будемо там де тільки можна і не можна. Навіщо, спитаєте ви. Тому, що мені подобається коли скрізь багато фонтанів. І крапка. Бо я так хочу!

Усі колишні РЕУ, а зараз СУБи, треба реформувати в один великій-превеликій ЖЕК. Тим самим я повністю монополізую житлове-комунальне господарство під себе, а мешканців міста кінцево заплутаю хто за що відповідає і куди саме треба вносити регулярні платежі за квартплату. І нічого страшного що виникнуть великі черги, а мешканцям доведеться їздити к чорту на кулички за необхідною довідкою, головне в керівництві будуть знаходитися мої родичі та друзі.

Дороги пропоную розібрати взагалі, тому-що завдяки майбутній цільовій програмі «Небо над землею» місто придбає 100, ні краще 300 аєромаршруток, які по повітрю будуть перевозити людей. Це дозволить нам взагалі дороги не ремонтувати, а зекономлені гроші пускати на особисте збагачення моїх родичів та друзів.

Ну і нарешті, на місці колишнього пам’ятника Леніну, я побудую пам’ятник найбільшому брехуну та аферисту новітньої історії міста Черкаси – Одаричу. Він точно простоїть більше гранітного Ілліча, бо навряд чи, в найближчі 100 років, його хтось перебреше. Матеріал з якого буде побудований пам’ятник Одаричу люб’язно надасть комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти». Бо він на це заслуговує!
10.04.2014 08:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter