Опора: Одарич поширив агітаційну листівку, не зареєструвавшись кандидатом у мери

Як інформує ГО «Опора», один із потенційних кандидатів у мери міста Черкаси Сергій Одарич (Партія вільних демократів) розповсюдив інформаційні листівки із порушенням законодавства України. У друкованому флаєрі було повідомлено, що Сергій Одарич і його команда Вільних демократів братиме участь у виборах, що відбудуться 25 травня 2014 року. Також тут ідеться про здобутки, плани, ресурси їхньої команди та запрошення на зустріч.
Опора: Одарич поширив агітаційну листівку, не зареєструвавшись кандидатом у мери

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», статті 47, пункту 2: «…кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови».

Окрім цього, агітаційна листівка не має відомостей про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, що суперечить статті 49, пункту 8 Закону: «Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється».

На запитання спостерігача Опори щодо цієї ситуації, Сергій Одарич відповів, що цієї листівки не бачив.
07.04.2014 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter