"Наш пострел уже и к Порошенко поспел...": Одарич підтримав Порошенка і пообіцяв, що в міськраді Черкас не буде депутатів-сумісників

"Наш пострел уже и к Порошенко поспел...": Одарич підтримав Порошенка і пообіцяв, що в міськраді Черкас не буде депутатів-сумісників  У наступній міській раді Черкас депутатів-сумісників не буде. Про це повідомив лідер Партії вільних демократів Сергій Одарич. Він зазначив, що це принципова позиція, яку також узгодили із командою Петра Порошенка. Як інформують у ПВД, Сергій Одарич заявив про підтримку у Черкасах Петра Порошенка на виборах Президента України.

- Серед кандидатів списочників і мажоритарників не може бути тих 40 депутатів, які голосували за відставку міського голови у квітні минулого року, знехтувавши вибором 34 тисяч черкасців. Крім того, минулого тижня, команда Вільних демократів ухвалила рішення, що депутати, котрі потраплять до міської ради, не будуть чиновниками. Це право поширюватиметься не лише на «Вільних демократів», але й на інші партії. Я як міський голова не призначатиму на посади депутатів ні з «Вільних демократів», ні з будь-якої іншої партії, - заявив Сергій Одарич.
07.04.2014 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter