Легендарна Ольга Козько очолила штаб Порошенка на Черкащині?

Легендарна Ольга Козько очолила штаб Порошенка на Черкащині?Як стало відомо Провінції, легендарна Ольга Козько стала в пригоді неочікуваному фаворитові президентської кампанії в Україні. За даними наших джерел, екс-голова ОВК №194 працюватиме керівником Черкаського регіонального штабу Петра Порошенка в Черкаській області.

Нагадаємо, що в жовтні 2012 року Ольга Іванівна Козько працювала головою 194 ОВК в Черкасах. Завдяки її персональним зусиллям вибори, які чисто виграв опозиційний кандидат Микола Булатецький, було зірвано.

Найдраматичніший момент роботи ОВК №194 у викладі парламентської комісії мав такий вигляд: ««Після того як були підготовлені протоколи про підсумки голосування , за вказівкою Козько ОВК № 194 зібралася на засідання ...

... На момент підписання протоколів голова комісії раптово повідомила комісії і присутнім на засіданні про те , що їй погано , терміново необхідна медична допомога. Одночасно з цим Козько вирвала з протоколів сторінки з підписами членів комісії і порвала їх. Після цього в приміщення для голосування зайшли медпрацівники , які почали огляд голови ОВК № 194. Після огляду в приміщення увірвалися працівники правоохоронних органів і , взявши Козько на руки , винесли її з приміщення.

При цьому голова ОВК № 194 забрала з собою печатку ОВК № 194 , ключі від сейфа з виборчою документацією і ключі від кабінету , де знаходиться сейф . На прохання і вимоги членів окружкому віддати печатку і ключі від сейфа з виборчою документацією голова комісії не відреагувала. У цей час у приміщенні раптово відключили електрику. У темряві Козько віддала тільки печатка комісії , після чого її винесли на вулицю і відвезли в невідомому напрямку на автомобілі. Після зазначених подій ... голова ОВК № 194 жодного разу не з'являлася на засідання ОВК № 194 ... »
03.04.2014 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter