У Черкаській облраді не хочуть зменшувати кількість депутатів

У Черкаській облраді не хочуть зменшувати кількість депутатівЯк інформують у Черкаській облраді, 2 квітня відбулося засідання постійної комісії облради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, яке провів її голова Анатолій Кузьмінський.

На порядок денний було запропоновано три питання. Зокрема, про внесення змін до Регламенту обласної ради, про депутатське звернення групи депутатів Черкаської міської ради щодо зменшення кількості депутатів міської ради та про розгляд колективного звернення науковців Національного університету ім. Б. Хмельницького щодо внесення змін в топонімію міст і сіл Черкащини і перейменування однієї з вулиць м. Черкаси на вулицю Героїв Майдану.

Стосовно першого питання порядку денного, члени комісії, після детального обговорення запропонованих змін, вирішили направити проект на доопрацювання та узгодження окремих пропозицій з чинним законодавством.

У результаті обговорення не знайшло підтримки звернення групи депутатів Черкаської міської ради щодо зменшення кількості депутатів ради, що розглядалося другим питанням.

Детально було розглянуто колективне звернення науковців Національного університету ім. Б. Хмельницького щодо внесення змін в топонімію міст і сіл Черкащини і перейменування однієї з вулиць м. Черкаси на вулицю Героїв Майдану. Члени комісії поділяють думку щодо того, щоб на карті Черкащини, в містах, селищах і селах появилися імена наших славних і визначних земляків. Рішення комісії про підтримку буде надіслано топонімічній комісії м. Черкаси, а також її члени рекомендували розглянути звернення науковців органами влади на місцях.
03.04.2014 08:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter