На Марбельї землетрус, бо Тулуб регоче: У перші зами до Юри-Боттічеллі намастив лижі Юрік Ботнар

Керівник ВО “Свобода” в Черкаській області Юрій Ботнар може отримати посаду першого заступника голови облдержадміністрації. Про це на прес-конференції повідомив нардеп Леонід Даценко, інформує Дзвін.

“Будемо наполягати, щоб першим заступником Юрія Ткаченка був представник ”Свободи” І сьогодні ми готові підтримати Юрія Ботнара, хоч ви зараз і почнете загинати пальці – що він молодий, недосвідчений, не мав того, сього… Але люстрацію він пройде на “ура”, правда?, – заявив Даценко журналістам. – Не святі горшки ліплять. У 2005 році люди йшли з Майдану прямо у владу і через місяць-два вони могли нормально працювати. Головне – не красти! Невже людина не розбереться в системі управління? Керував партією? Керував. Здобував результати, спілкувався з людьми. Навчиться!”.

Також у команді нового очільника облдержадміністрації – депутат облради Наталія Старікова та громадський діяч Віталій Коваль. За прогнозами, Старікова посяде крісло заступника голови ОДА і куруватиме економічний і фінансовий напрямок діяльності обласної влади. А Коваль планується на заступника-керівника апарату з обов’язками заступника з гуманітарних питань.

І якщо ці кандидатури практично погоджені й претензій до них немає, до з Ботнаром виникають деякі складнощі. Обов’язкову спецперевірку “свободівець” може й не пройти, бо не має стажу державного службовця, необхідної для посади першого зама голови ОДА.

Цікаво, що у екс-губернатора Сергія Тулуба було аж 5 заступників. У Ткаченка їх буде троє. У зв’язку з постановою Кабміну про економію, дві посади скоротили.

Відео Перлодром
25.03.2014 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter