Удар заявляє, що на Черкащині процес закохування в Юру-Боттічеллі розпочався з Монастирищенського району

Удар заявляє, що на Черкащині процес закохування в Юру-Боттічеллі розпочався з Монастирищенського районуМонастирищенська народна рада висловила підтримку новому голові Черкаської облдержадміністрації Юрію Ткаченку. Про це інформують у прес-службі черкаського «Удару».

Член ради, голова районної організації «Удару» Євген Роздорожній ознайомив колег із основними напрямками роботи, озвученими Юрієм Ткаченком під час народного віче у Черкасах, та заходами, що будуть вживатись для функціонування усіх галузей народного господарства.

- Колеги схвально зустріли рішення про призначення обласного керівника, а деяким навіть стали близькі погляди (виділено нами, - Пров.) пана Ткаченка, - коментує засідання Народної ради Євген Роздорожній. – Оскільки усі втомились від хаосу та безвладдя, то було прийнято рішення підтримати Юрія Олеговича і розпочати вже нарешті спільну роботу в області.

Крім того на раді було прийняте рішення звернутись до учасників політичного процесу з проханням припинити усі протистояння для стабілізації та забезпечення нормальних умов роботи у області.
20.03.2014 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter