Томенко пропонує зробити вертолітний майданчик у Пекарях персональним пам`ятником марнославства Тулуба

Томенко пропонує зробити вертолітний майданчик у Пекарях персональним пам`ятником марнославства Тулуба «Варто зробити туристичний маршрут до «пам’яток» марнославства і марнотратства влади», – про це сказав Микола Томенко у Кіровограді.
Протягом чотирьох років представники влади прославляли себе і свою діяльність та так звані визначні проекти за державні кошти. Микола Томенко зазначив, що варто було б поставити якісь дешеві гіпсові бюсти тим, хто «прославився» такими пам’ятками.

«Необхідно такий бюст поставити екс-очільнику Кіровоградщини Сергію Ларіну біля Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького, адже як відомо на його реставрацію витрачено більше 170 мільйонів гривень бюджетних коштів, а сьогодні через декілька місяців після реконструкції Кіровоградського театру, він почав «тріщати по швах» і виявилось, що проекту на акустику взагалі не було», – сказав Микола Томенко.
На Черкащині Микола Томенко пропонує поставити пам’ятник екс-губернатору Черкаської області Сергію Тулубу біля вертольотного майданчика біля Канева, де з Державного бюджету України витрачено близько 135 мільйонів гривень. На сьогоднішній день ним скористались кілька разів, а обслуговування вертодрому щорічно обходиться у два-три мільйони гривень бюджетних коштів. «І такі пам ятники знайдуться у кожному регіоні», – зауважив Микола Томенко.
Політик наголосив, що «варто про це не забувати, адже те марнославство і марнотратство державних коштів за останні чотири роки із держаного бюджету мусять нагадувати і нинішній владі, яка має працювати для людей, а не прославляти себе за бюджетні кошти».
19.03.2014 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter