В Україні військомати починають мобілізувати в армію тих, хто служив

Закон про часткову мобілізацію вступить в силу з дня його підписання.

Про це повідомив в.о голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв сьогодні на брифінгу.

Він зазначив, що рішення парламенту про затвердження указу про часткову мобілізацію дає законні підстави для військкоматів, відповідним підрозділам ЗС негайно ухвалити всі відповідні рішення, які дозволяють залучити всіх фахівців, які пройшли службу в армії.

За його словами, принцип добровільності залишається для АР Крим та Севастополя в зв'язку зі складною ситуацією на території Криму.

Щодо всіх інших діятиме відповідний закон, до якого внесено зміни, де визначено перелік професій, які залучаються для виконання завдань по мобілізації.
Соболєв повідомив, що Закон вступить в силу з дня підписання.

Він також зазначив, що на базі Українського дому створено мобілізаційний центр для мобілізації всіх осіб, які бажають служити в Національній гвардії.
"Після цього всі так звані парамілітарні формування мають діяти або в межах Національної гвардії, або вважатимуться такими, що не відповідають законодавству України", - зазначив він.

Також за словами Соболєва, найближчим часом буде створено Трудову гвардію, членам якої буде запропоновано здійснювати роботи щодо благоустрою з оплатою цієї праці.

У понеділок, 17 березня, Верховна Рада затвердила указ в. о. президента Олександра Турчинова про часткову мобілізацію.
Українська правда
17.03.2014 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter