Майборода пропонує голові Черкаської облради Коваленко "прикрити лавочку" номенклатурних пільг та привілеїв за бюджетний кошт

Майборода пропонує голові Черкаської облради Коваленко "прикрити лавочку" номенклатурних пільг та привілеїв за бюджетний кошт Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода направила офіційне звернення голові Черкаської облради Валентині Коваленко та 1-му заступнику голови Черкаської ОДА Анатолію Івашкевичу з пропозицією радикально змінити внутрішній розпорядок життя та роботи головних адміністративних органів Черкаської області. Текст нижче.


Депутатське звернення

Шановна Валентино Михайлівно! Шановний Анатолію Григоровичу!

Відповідно до ст. 13 закону України «Про статус депутатів місцевих рад», пропоную:

1.Розглянути пропозиції по покращенню організації роботи ради та контролю з боку депутатів за використанням бюджетних коштів:
- результати поіменного голосування депутатів оприлюднювати на сайті обласної ради в день проведення сесійного засідання; чітко формулювати пропозицію або рішення, за які голосували депутати та номер проекту рішення, по якому проводиться голосування.
- відповідно до закону «Про доступ до публічної інформації», забезпечити оприлюднення проектів рішень, в тому числі про бюджет та зміни до бюджету, на сайті ради за 20 робочих днів до проведення сесії. Указувати дату оприлюднення; установу, що готує проект рішення; відповідальну особу за підготовку проекту, контактний телефон для отримання додаткової інформації;
- забезпечити функціонування не менше 3-х депутатських кімнат для виконання депутатами своїх обов`язків.

2. При внесенні змін до обласного бюджету на 2014 рік за рахунок вільного залишку коштів та зменшення видатків на програми (пропозиції додаються) передбачити 3млн. 900тис. гр. на погашення кредиторської заборгованості та 10 мільйонів гривень на фінансування процедури гемодіалізу для хворих на хронічну ниркову недостатність гемодіалізного центру «Фрезеніус» в 2014 році.

3. За рахунок вільного залишку коштів та зменшення видатків на програми (пропозиції додаються) збільшити видатки на медикаменти для чорнобильців на 1,5 млн.гр.

4. Доручити департаменту охорони здоров`я до 20.03.2014 подати на розгляд ради проект обласної програми «Про надання медичної допомоги особам, хворим на хронічну ниркову недостатність, методом гемодіалізу на 2014-2016 роки».

5. Доручити головним розпорядникам коштів до 20.03.2014 надати обласній раді звіти про виконання обласних програм, що фінансувались за рахунок обласного бюджету в 2013 році та паспорти програм, фінансування яких буде проводитись в 2014 році відповідно до рішення «Про обласний бюджет на 2014 рік». Паспорти програм, що фінансуються з обласного бюджету та звіти про їх виконання оприлюднювати на сайті обласної ради та облдержадміністрації.

6. Доручити заступникам голови обласної ради Вовченку В.П. та Касьяну В.П. до 20.03.2014 надати депутатам письмову інформацію про діяльність на займаних посадах протягом 2010-2014 років. Заслухати питання про їх діяльність на наступній сесії облради.

7. Бюджетній комісії облради до 20.03.2014 надати інформацію депутатам про контроль за виконання фінансових планів комунальних підприємств області.

8. Заборонити голові обласної ради, заступникам голови, керівнику управління майна, керівнику секретаріату їздити службовим транспортом на роботу та до дому. Зменшити кількість машин, закріплених за облрадою, з 5 до однієї. Щомісяця оприлюднювати на сайті облради інформацію про використання службового автотранспорту.

На наступній сесії облради розглянути питання «Про ліквідацію АТП облради», обласній раді замовляти транспортні послуги на договірній основі у автотранспортних підприємств області.

9. Голові обласної ради Коваленко В.М. на наступній сесії представити програму діяльності ради, аналіз структурних недоліків та способи їх вирішення.


З повагою, депутат обласної ради Л.В. Майборода
12.03.2014 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter