Віктор Тимошенко закликає депутатів допомагати українським військовим

Віктор Тимошенко закликає депутатів допомагати українським військовим Народний депутат України Віктор Тимошенко закликав черкаських депутатів усіх рівнів взяти шефство над військовими частинами дислокованими на Черкащині та допомагати їм у разі необхідності.

Як повідомили нам у прес-службі нардепа, напередодні до нього звернулися командири та військовослужбовці однієї з військових частин, дислокованих на Черкащині (на прохання військових, та через складну військово-політичну ситуацію назва частини не оприлюднюється). Просили, за можливості, сприяти забезпеченню розхідними матеріалами, яких вкрай потребує частина для висування у південно-східні регіони України для проведення там бойових навчань. У той же день проблема військових народним депутатом була вирішена.

Як повідомляють у прес-службі Віктора Тимошенка, народний депутат звертається до депутатів усіх рівнів Черкащини із закликом взяти шефство над військовими частинами з метою підвищення їх боєготовності, особливо тими, що висуваються у південно-східні регіони країни.
11.03.2014 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter