Після вчорашньої провальної сесії Черкаської міськради балувана місцева "Батьківщина" встала в позу "Нема чесних, крім нашої Галі"

Після вчорашньої провальної сесії Черкаської міськради балувана місцева "Батьківщина" встала в позу "Нема чесних, крім нашої Галі" Фракція «Батьківщина» у Черкаській міській раді поширила заяву з приводу вчорашнього засідання сесії.

- Засідання сесії Черкаської міської ради від 6 березня 2014 р. засвідчило, що працювати на громаду Черкас прозоро і без хабарництва готові лише депутати нашої фракції, - йдеться в заяві.

- Більшість у Черкаській міській раді і надалі продовжує складатися з колишньої фракції Партії регіонів і їхніх сателітів – групи «Черкащани» та комуністів. Прикро також констатувати, що їхні методи і принципи керування містом розділяють і депутати від «Удару». А «Вільні демократи» зовсім ігнорують життєважливі для Черкас події.

Голосування за кандидата у секретарі Черкаської міської ради Миколу Добровольського продемонструвало те, на скільки депутати рахуються з думкою громади...

...Однак багато депутатів Черкаської міської ради боїться пройти повну люстрацію та позбутися займаних посад у структурних підрозділах міської ради...
Ми наголошуємо, що депутати, політики та службовці, які працювали під протекторатом Януковича, не мають морального права залишатися на своїх робочих місцях. І більше того – повинні нести відповідальність за дії свого колишнього шефа.

Чи за такі «розклади» стояли та помирали люди на Майдані!?

Від Провінції: нагадаємо, що голова обласної організації «Батьківщина» Анатолій Бондаренко та депутат Черкаської облради від «Батьківщини» Станіслав Овчаренко впродовж 2013 року працювали членами Черкаського виконкому, сформованого фактично головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом. Депутати від «Батьківщини» Валентина Слуцька та Святослав Вовкодав отримали посади в міській владі. І якщо говорити про повну перезавантаження влади, люстрацію, то «Батьківщина» аж ніяк не повинна пасти задніх у цьому корисному для держави процесі.
07.03.2014 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter