Вільні демократи обурюються, що дерибан посад в Черкаській міськраді проходить кулуарно та без них

Після того, як на одному з черкаських сайтів було «злито» аудіо посиденьок в кафе депутатів саморозпущеної Черкаської міської ради від «Батьківщини» та Партії регіонів (депутати обговорювали - хто займе ту чи іншу посаду) вільні демократи Одарича, які давно відрізнялися зразковою моральністю та послідовністю, почали «бити копитом» та обурюватися. Від імені групи Одарича в Черкаській міській раді публічну заяву ПВД на Фейсбук виклав Олег Ліходькін .


Політичній партії «Батьківщина»
Депутатам фракцій «Батьківщина» в
Черкаській міський раді, Черкаській обласній раді

Відкрита заява

Партія Батьківщина на всіх рівнях публічно наголошує про необхідність публічності і відкритості процесів призначення керівників усіх рівнів на посади всіх без виключення органів влади та правоохоронних органів. Керівник Черкаської обласної організації Батьківщина Анатолій Бондаренко виступає чи не найактивнішим противником призначення керівника Обласного УМВС без обговорення і погодження з громадою. Депутати фракції Батьківщина в Черкаській міський раді на відкритому засіданні Черкаської міської народної ради підтримали позицію Вільних демократів про необхідність проведення усіх без виключення переговорів щодо обрання секретаря Черкаської міської ради та виконавчого комітету Черкаської міської ради відкрито, публічно з залученням представників громадськості і погодженням із громадськістю. Крім того представники Батьківщини постійно наголошують на проведенні люстрації, недопущення до будь-яких посад людей, що до останнього співпрацювали з режимом Тулуба і Януковича.

Разом з тим ... розміщена стенограма і аудіо запис кулуарних переговорів депутатів міської фракції Батьківщина Р.Дісканта і М.Добровольського з депутатами екс-фракції Партії Регіонів щодо призначення секретаря і формування виконкому Черкаської міської ради.

Мусимо констатувати що публічні заяви Батьківщини є прямо протилежними діям, а бажання представників Батьківщини бути у владі перекреслюють ті ідеї, заради яких люди стояли на Майдані і віддавали своє життя.

Вимагаємо публічних пояснень від представників Батьківщини щодо викладених фактів...

Від імені депутатської групи «Вільних демократів» Олег Ліходькін
05.03.2014 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter