Зрадник Янукович письмово звернувся до Путіна з проханням ввести війська в Україну

Екс-президент Віктор Янукович, який ховається від переслідування українських правоохоронців у Росії, попросив президента РФ Володимира Путіна застосувати свої війська для "відновлення законності" в Україні.

Відповідну заяву Януковича від 1 березня 2014 року зачитав представник Росії Віталій Чуркін на засіданні Ради безпеки ООН у понеділок увечері.
Президент Росії отримав звернення колишнього президента України Віктора Януковича звернення:

"Як законно обраний президент України заявляю: події на Майдані, незаконне захоплення влади призвели до того, що Україна опинилася на порозі громадянської війни. У країні панують хаос і анархія. Життя, безпеку і права людей, особливо на Південному Сході і в Криму під загрозою.
Під впливом західних країн здійснюється відкритий терор і насильство, люди переслідуються за політичними і мовними ознаками.

У цьому зв'язку звертаюся до президента Росії Володимира Володимировича Путіна з проханням використовувати збройні сили Російської Федерації для відновлення законності, миру, правопорядку, стабільності та захисту населення України".

У свою чергу Верховна рада України нагадала Росії, що просити про введення військ в Україну може лише парламент.

Відповідне рішення Рада прийняла на засіданні у вівторок.

За цю заяву проголосувало 239 депутатів.

"Я хочу нагадати, що, відповідно до Конституції і законодавства України, тільки Верховна Рада і лише Верховна Рада може приймати рішення в разі потреби щодо введення іноземних військ", - заявив спікер Олександр Турчинов.

"Це виключна компетенція парламенту. І будь-яка провокація не може застосовуватись за заявою будь-якого громадянина, навіть екс-президента", - додав він.

Українська правда
04.03.2014 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter