Голова розпущеної облради Коваленко зустрілася з недорозпущеними керівниками підрозділів Черкаської ОДА

Голова розпущеної облради Коваленко зустрілася з недорозпущеними керівниками підрозділів Черкаської ОДА Як інформують у прес-службі Черкаської облради, 27 лютого голова розпущеної обласної ради Валентина Коваленко зустрілася з керівниками департаментів і управлінь облдержадміністрації, під час якої ознайомилася зі станом справ у різних галузях області.

У ході зустрічі було проаналізовано хід наповнення місцевих та державного бюджету, проходження платежів через казначейство, проведення виплат головними розпорядниками коштів. Зокрема, здійснення нарахувань та фінансування захищених статей, а саме: заробітних плат, розрахунків за енергоносії тощо.

Коваленко відзначила, що на сьогодні є потреба переглянути обласний кошторис, адже ситуація в державі нелегка і «щоб її стабілізувати, необхідно вдатися і до жорсткого режиму економії, і прикласти зусиль, щоб ритмічно здійснювалося наповнення бюджету і проводилися відповідні виплати».

Наостанок голова обласної ради наголосила, що розподіл та перерозподіл коштів обласного бюджету буде здійснюватись максимально відкрито і прозоро.
28.02.2014 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter