Народна Рада висунула ультиматум черкаській міліції: вивести "Беркут", відставка керівництва та звільнення будівлі УМВС

Як повідомляє голова черкаського «Удару» Віталій Іляшенко, обласна народна Рада висунула ультиматум до черкаській міліції.

«У зв’язку із подіями, які вчора склалися у Черкасах, що пов’язані із фіктивним переходом черкаської міліції на бік народу, звернення від імені якої зачитав громаді на Театральній площі заступник начальника УМВС в Черкаській області Володимир Іващенко.

Народна рада вимагає від керівництва УМВС України в Черкаській області:

- до 12:00 вивести із будівлі УМВС України в Черкаській області спецпідрозділ «Беркут» та військових, які незаконно там перебувають;

- до 14:00 подати рапорт про відставку начальника та всіх його заступників та оприлюднити його особисто всьому керівному складу на Євромайдані в Черкасах о 16:00;

- до 18:00 звільнити будівлю УМВС України в Черкаській області та передати її у розпорядження Черкаської обласної народної ради та Черкаської обласної народної самооборони.

Прокуратору Черкаської області просимо порушити кримінальну справу проти заступника начальника УМВС в Черкаській області Володимир Іващенко, який ввів в оману черкаську громаду, допустив службову недбалість та бездіяльність, яка призвела до кровопролиття у місті.

У разі невиконання вищезазначених вимог, ми не виключаємо відповідної реакції черкаської громади, яка готова до рішучих дій щодо покаранню винних у розстрілу мирних громадян».
21.02.2014 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter