Міністри закордонних справ Німеччини, Франції та Польщі відмовилися від спілкування із ЗМІ після 6 годин зустрічі з Януковичем

Міністри закордонних справ Німеччини, Франції й Польщі вийшли після зустрічі з президентом України Віктором Януковичем із похмурими обличчями.
"Міністри вийшли з АП від Януковича з похмурими обличчями. Відмовилися від запланованої зустрічі з пресою", - зазначає журналіст "Української правди".
Як відомо, зустріч європейських міністрів та Януковича тривала понад 4 години і президент України переривав її для телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним.
Перед тим верховний представник ЄС із питань зовнішньої політики й політики безпеки, віце-президент Єврокомісії Кетрін Ештон двічі спілкувалася з міністрами закордонних справ Польщі, Німеччини й Франції, поки вони вели розмову з Януковичем.
Ці міністри мали вилетіти до Брюсселю на позачергове засідання Ради ЄС у Брюсселі, присвячене українському питанню, але вони вже не встигають
Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", перед початком цього засідання Ештон повідомила: "Я говорила з ними (трьома міністрами, спрямованими до Києва) двічі за останні кілька годин, і я буду доповідати про це Раді".

Ештон повторила позицію ЄС відносно необхідності припинити насилля в Україні.
На засіданні Ради ЄС міністри планують обговорити "усі можливі дії", зокрема й санкції для українських можновладців.
Верховний представник наполягає на необхідності проведення діалогу, просування конституційної реформи, забезпечення проведення вільних виборів в Україні.
20.02.2014 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter