Литвин та 18 нардепів вимагають негайно скликати сесію Верховної Ради. "Україну охоплює громадянська війна".

Позафракційні депутати і кілька депутатів з фракції ПР вимагають скликати негайно пленарне засідання для зупинення кривавого конфлікту.
Про це йдеться у заяві 19 депутатів, яку оприлюднив депутат Володимир Литвин, інформує УП.
"Закликаємо усіх народних депутатів негайно розпочати пленарні засідання, прийняти вичерпні рішення для зупинення кривавого розвитку подій та врегулювання протистояння мирними засобами", - зазначається в заяві.

"Не переривати роботу Верховної Ради до розв’язання конфлікту, розглядати усі питання публічно, виключно у сесійній залі", також сказано в заяві.
Литвин та 18 нардепів вимагають негайно скликати сесію Верховної Ради. "Україну охоплює громадянська війна".

"Верховна Рада зобов’язана взяти на себе свою відповідальність за розв’язання громадянського конфлікту", - додається в документі.
"Україна у смертельній небезпеці. Її охоплює громадянська війна. Силові дії обернулися масовим кровопролиттям і погромами. Подальші спроби зупинити протистояння словами і закликами, взаємними звинуваченнями неприпустимі і злочинні", - додали в документі.

Заяву підписали депутати В.Литвин, О.Ляшко, І.Єремеєв, В.Тимошенко, В.Мошенський, С.Лабазюк, С.Івахів, С.Мартиняк, Ю.Благодир, Ю.Шаповалов, В.Пилипишин, К.Ващук, В.Розвадовський, М.Рудьковський, Г.Заболотний, В.Чудновський, Л.Сергієнко, О.Доній, В.Бондар.
19.02.2014 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter