Черкаська прокуратура офіційно просить суд звільнити від кримінальної відповідальності всіх 66 "заручників Тулуба"

Черкаська прокуратура офіційно просить суд звільнити від кримінальної відповідальності всіх 66 "заручників Тулуба" Сьогодні на виконання Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань», до Соснівського районного суду міста Черкаси прокурором внесені клопотання про звільнення 66 підозрюваних у вчиненні 23 та 27 січня поточного року масових заворушеннях та захопленні Черкаської облдержадміністрації від кримінальної відповідальності.

Як інформує прес-служба прокуратури Черкаської області, зараз клопотання розглядаються у суді.

Як повідомлялося раніше, слідчим відділом Соснівського РВ в м. Черкаси УМВС України в області проводилося досудове розслідування кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 294, ст. 341 КК України (масові заворушення, захоплення державних будівель).
Нагадаємо, що Генеральним прокурором України Віктором Пшонкою 16 лютого 2014 року повідомлено про введення в дію з 17 лютого 2014 року Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань», який передбачає звільнення від кримінальної відповідальності та покарання осіб, які вчинили в період з 27 грудня 2013 року по 2 лютого 2014 року злочини, передбачені статтею 1 цього Закону, закриття відповідних кримінальних проваджень, а також звільнення від адміністративної відповідальності осіб, до яких застосовано адміністративний арешт.
17.02.2014 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter