Цирк на дроті...Служба безпеки "Батьківщини"- Булатецькому: "На коліна!"" Хіба що мертвим!"

Невтомний борець за невідомі навіть йому цілі, депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький не пасе задніх на строкатому у всіх відношеннях Київському Майдані. Останній допис на Фейсбук знаного майстра гострого слова показує, що, незважаючи на те, що його вигнали, здається, вже з усіх опозиційних партій України, Булатеьцкий-старший не втрачає жагу до боротьби.
... на запрошення незалежних ЗМІ, в тому числі журналістів із-за кордону, - пише Булатецький. - у Будинку профспілок організували прес-конференцію з двох питань:
1) Підтримка звернення до Петра Порошенка та групи лідерів опозиції
2) Черкащина: трагічна сторінка Єврореволюції. Останні заяви групи офіцерів МВС Черкащини на чолі з Миколою Каплієм.
У прес-конференції мали взяти участь «Партія «Народна Самооборона. Юрій Луценко», юридичний відділ партії «УДАР» (щодо другого питання)
Захід був зупинений в брутальний спосіб службою безпеки (я так зрозумів) партії «Батьківщина». Моя критика на адресу окремих лідерів «Батьківщини», їх зв'язок з корумпованим угрупуванням влади і опозиції на Черкащині була зупинена буквально: невідомі особи в спецодязі ввірвалися в приміщення, змусили журналістів вимкнути камери й розійтися. Почали кричати: "провокатор! Ми тебе поставимо на коліна на сцені, опустимо перед всією Україною". Моя відповідь: ХІБА ЩО МЕРТВИМ ВИ ПОСТАВИТИ МЕНЕ НА КОЛІНА!
Моя повага народним Олександру Бригинцю, Лілії Гриневич та іншим нардепам, які припинили публічне безчинство, здійснене за вказівкою, мабуть, когось із лідерів "Батьківщини", міцно пов'язаних із корупціонерами на Черкащині (Бондаренко й інші)
14.02.2014 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter