Клічко приїде в Черкаси, щоб поспілкуватись із "заручниками Тулуба". Його вже чекають штабісти, з якими він не розрахувався за участь у виборчій кампанії

Клічко приїде в Черкаси, щоб поспілкуватись із "заручниками Тулуба". Його вже чекають штабісти, з якими він не розрахувався за участь у виборчій кампанії 14 лютого у Черкаси з робочим візитом приїде лідер політичної партії "Удар", депутат Верховної ради України Віталій Кличко. Про це інформують у прес-службі обласної організації.
Після відвідин затриманих у СІЗО, що підозрюються у штурмі обласної адміністрації, Віталій Володимирович поспілкується із жителями міста.
Зустріч відбудеться на площі біля ПК "Дружба народів" о 17.00.
Тим часом напередодні Черкаський прес-клуб поширив заяву громадського руху «Удар-кидалово» з приводу візиту в Черкаси Віталія Кличка.

«...Рух «УДАР-кидалово» виник наприкінці 2012 року, коли партія Віталія Кличка не розрахувалася з працівниками своїх штабів за парламентські вибори 2012 року, - йдеться в заяві. - Розрахунок не проведено до цього часу. Однак сьогодні рух вже веде боротьбу не лише за повернення коштів, а й бореться з політичним кидаловом. У будь-яких його проявах, незалежно, опозиційні це чи провладні сили.

На сьогодні є цілий ряд питань на які варто нарешті отримати відповіді від лідера цієї політичної сили та його місцевих опричників. Ми назвемо лише найбільш яскраві.

1. Команда Віталія Кличка в Черкасах, за погодженням з ним, в нахабний спосіб усунула від влади в м. Черкаси, єдиного законно обраного громадою міського голови Сергія Одарича. Два депутати Черкаської міської ради від «УДАРу» Сергій Кудактін та Костянтин Єзерський проголосували за усунення мера Сергія Одарича. Чим самим наплювали на систему самоврядування в місті.
2. Команда Віталія Кличка в Черкасах, попри заклики опозиційності активно працює разом з владою. Так депутат Черкаської міської ради Сергій Кудактін фактично знаходиться у владній більшості. Попри критику ударівцями міського бюджету на 2014 рік їх депутат голосував за ухвалення антисоціального кошторису.
3. Команда Віталія Кличка, допомагає у рейдерський спосіб ліквідувати ринок «Оптовичок», що на вул. Пастерівській. В результаті значна частина підприємців втратять роботу. Це все робиться в угоду власників «Фермерського ринку».
4. Команда Віталія Кличка, заборгувала своїм колишнім працівникам штабів за роботу на виборах 2012 року лише на Черкащині понад 1 мільйон гривень. По всій країні сума боргу складає близько 50 млн. грн.
5. Команда Віталія Кличка, виключає з лав партії справжніх патріотів та відданих партійців. Натомість Віталій Кличко вже майже два роки не може виконати обіцянку про виключення з партії Сергія Кудактіна. Депутата Черкаської міської ради який співпрацює з владою.
6. Коли врешті-решт понесуть відповідальність за свою антипартійну діяльність місцеві керманичі «УДАРу» - Голова обласної організації Віталій Іляшенко та Голова Черкаської міської організації Андрій Кондратенко..."
14.02.2014 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter